2 Atsiliepimai SKU: v4159

LPSECURITY 100kg svorio Vidų Automatinis Sūpynės Durų atidarytuvas/swing, durų operatorius iš arčiau(klaviatūra, durų užraktas, ir jutiklis)

Yra sandėlyje


Produktų Savybės:

A . Su technologija encoder,brushless variklio,ir kirmėlės ir įrankius,ultra-quiet operacija yra pasiektas.

B . Su multi-funkcija sąsaja ir universalus nuotolinio valdymo technologijos,funkcijos, dvigubo durų susikabinti ir pozicija, atsiliepimai ir kt.yra realizuotas.

C . Push-ir-atidaryti funkcija ir saugos apsaugos funkcija(užkirsti kelią duris iš prieš laikrodžio rodyklę uždarymo, kai jis yra užblokuojamas) yra skirtos.

D . Ji gali būti derinama su instrukcija nuotolinio valdymo pultas,davikliai,mygtukai,duris ir kontrolė,ir kt.

Gaminio Apžvalga

Teikti neprivaloma sprendimai, automatinė 90° pusėje-kabinami durų,ir sudaryti sąlygas durų natūra patogi paslauga, o ne kliūtis modernus pastatas sistema. Ji gali būti įdiegta standartinė durų, kad svoris iki 100kg ir yra 1200mm pločio.Ir durų atidarymo kampą galima reguliuoti.Palyginti su kitų žinomų produktų,tai yra patogiau įdiegti ir naudoti,ir gali automatiškai reguliuoti veiklos prietaiso pusėje-kabinami durų. Be to,jis paliesti naujo prekės ženklo taikymo srityje su savo dėžės sistema ne tik, taikomos didelės apimties pulic pastatus, bet taip pat siūlo neprivalomą sprendimą pastatai ir namai, kad neturiu struktūrinės kliūtys. Kas yra daugiau,jos itin tylus veikimas leidžia jį ypač tinka triukšmui jautrių vietų(tokių kaip durų eksploatavimo kambariai,ligoninės koridoriuose,vyresnioji klinikos,biurų pastatai,secert organų,verslo hotals,vyresnysis butų pastatai ir vadovo biuro ir kt.) Jis yra labai lengvas(apie 4,5 kg) ir subtilus,ir gali būti tiesiogiai įdiegta arba durų staktos.

blokuojami) ir pan, ir gali būti naudojamas bet kokių situacijų.Ypač su savo nepakartojama kainos ir kokybės santykio ir atitikimo su durų kontrolė,nuotolinis stebėjimas jutikliai,CD-70 produktas gali visiškai užtikrinti, kad jūs verta

€242.94

Dalintis

Durų Užraktas Jutiklis, Jutiklis Durų Užrakinimo, Durims, Užrakinama Klaviatūra, Pigūs Durų Užraktas Jutiklis, Aukštos Kokybės Jutiklis Durų Užrakinimo, Kinijoje Duris Užrakinti Klaviatūrą Tiekėjų.

Prekės Pavadinimas LPSECURITY
Modelio Numeris 02
Pakuotės Svoris 8.58kg (18.92lb.)
Įrenginio Tipas gabalas
Pakuotės Dydis 65cm x 14cm x 10cm (25.59in x 5.51in x 3.94in)
Paieška